The Body Shop Kosovo

Almond Milk Lip Care Stick

KUJDES PËR BUZËT

PËR BUZË TË THATA

Almond Milk Lip Care Stick

KUJDES PËR BUZËT

PËR BUZË TË THATA

0/5
0 Mendime

Hidratoni buzët me një rrëshqitje të vetme me shkopin tonë të ri për kujdesin e buzëve me qumësht bajame i pasur me hidratim.

Zbutuni në shpëtimin tonë të buzëve në lëvizje për buzët që ndihen të buta dhe të ushqyera me hidratim duke i lënë ato të hidratuara me një shkëlqim delikate. Mbusheni sa herë që keni nevojë për një efekt hidratimi për buzët me pamje të shëndetshme gjatë gjithë ditës.

E bërë me përbërës 98% me origjinë natyrale, duke përfshirë qumështin organik të bajames së Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, Gjalpin Shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe vajin e virgjër organik të kokosit në Komunitet Fair Trade, ai u jep atyre puthësve një ndjesi delikate, të mbushur me lagështi. Vjen gjithashtu në një paketë 100% të riciklueshme* gjithashtu.

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Balsam hidratues për buzët
  • Për buzë të thata dhe të ndjeshme
  • Ushqyes dhe zbutës
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Almond Milk Lip Care Stick

Olus Oil, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carthamus Tinctorius Seed Oil/Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Parfum/Fragrance, Mica, Ammonium Glycyrrhizate, Tocopherol, Aqua/Water/Eau, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, CI 77891/Titanium Dioxide.

My Review for Almond Milk Lip Care Stick

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.