The Body Shop Kosovo

Almond Milk & Honey Soothing & Caring Cleansing Bar

Për lëkurë të ndjeshme

Aromë gourmand

Aromë hipoalergjike

Almond Milk & Honey Soothing & Caring Cleansing Bar

Për lëkurë të ndjeshme

Aromë gourmand

Aromë hipoalergjike

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës së ndjeshme ndjesinë e bukur të pastërtisë që meriton me këtë sapun të butë pastrues. Punon në harmoni me pH natyral të lëkurës tuaj dhe nivelin e hidratimit për të lehtësuar thatësinë e pakëndshme të kruajtjes. Pasuruar me qumësht organik bajameje nga Spanja dhe mjalt nga Etiopia, Sapuni me Mjalt & Qumësht Bajameje është formuluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.

  • Sapun pastrues i butë dhe delikat
  • E lë lëkurën të ndihet e pastër dhe me aromë të mirë
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë
  • Bërë me qumësht organik bajameje
  • Pasuruar me mjalt nga Etiopia dhe vaj organik bajameje
  • Aromë hipoalergjike
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë.

Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Mjalti.

Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës bletëve, mikeshave tona gumëzhitëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni në vaskë ose dush duke përdorur duart tuaja.
2. Shpëlajeni tërësisht.

Si përdoret

1. Shkumohuni në vaskë ose dush duke përdorur duart tuaja.
2. Shpëlajeni tërësisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Almond Milk & Honey Soothing & Caring Cleansing Bar

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Ujë, Glicerinë, Sodium Cocoate, Parfum, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Isostearyl Lactate, Mjaltë, Methyl Gluceth-20, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Klorid Natriumi, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Acid Kokosi, Ekstrakt Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Alkool Benzil, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.

My Review for Almond Milk & Honey Soothing & Caring Cleansing Bar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.