The Body Shop Kosovo

Almond Milk Body Yogurt

HIDRATUES TRUPI

VEGAN

Almond Milk Body Yogurt

HIDRATUES TRUPI

VEGAN

0/5
0 Mendime

Almond Milk Body Yogurt me qumësht bajame absorbohet menjëherë, kështu që mund të dalin menjëherë nga dushi, të hidratoheni dhe të vazhdoni ditën tuaj.

Formula juaj e preferuar në një paketim të ri, është e certifikuar nga Shoqata Vegane dhe bëhet me 91% përbërës të origjinës natyrale, duke përfshirë qumësht organik bajame nga Spanja me tregti të drejtë komunitare. Vendoseni jogurtin në lëkurën e thatë dhe do të ndjeheni menjëherë më të butë dhe të hidratuar për 48 orë.

Gjithashtu ju lë një aromë të mrekullueshme kremoze dhe i jep trupit të bukur një shkëlqim të shëndetshëm.

Jogurtët tanë trupore janë të riciklueshme * dhe tani vijnë në kuti plastike 100% të riciklueshme, të cilat përfshijnë plastik të ricikluar të Tregtisë së Drejtë Komunitare të mbledhur nga rrugët e Bengalurut, Indi. Kjo do të thotë se mund të doni planetin tuaj çdo herë që doni trupin tuaj.

Kështu që, çfarë po pret? Hedhini veten në dush. Dalni. Hidratoni me një lugë të Jogurtin tonë Trupor. Veshni xhinset tuaja. Shkëlqeni dhe vazhdoni ditën tuaj.

  • Hidratues për trupin
  • Ideale për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme
  • Hidratoni lëkurën me hidratim të shpejtë 48 orë
  • Aromë mrekullueshëm kremoze
  • Bëhet me 91% përbërës të origjinës natyrale
  • E certifikuar nga Shoqata
  • Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Almond Milk Body Yogurt

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Methylheptyl Isostearate,
Parfum/Fragrance, Polyglyceryl-3 Distearate, Phenoxyethanol, Carbomer, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii
(Shea) Butter, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Hyaluronate, Prunus
Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Citric Acid,
Dehydroacetic Acid.

My Review for Almond Milk Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.