The Body Shop Kosovo

Edelweiss Bouncy Jelly Mist

NDIHMON PËR T'U MBROJTUR NGA NDOTJA DHE PASOJAT E DRITËS BLU

HIDRATIM 24 ORË

Edelweiss Bouncy Jelly Mist

NDIHMON PËR T'U MBROJTUR NGA NDOTJA DHE PASOJAT E DRITËS BLU

HIDRATIM 24 ORË

0/5
0 Mendime

E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, mjafton vetëm disa spritze të mjegullës sonë të re Edelweiss Bouncy Jelly Mist për të hidratuar lëkurën tuaj me lagështi 24hr dhe për të ndihmuar në mbrojtjen e saj nga efektet e ndotjes dhe dritës blu.

Çdo shishe tani pasurohet me dyfishin e përqendrimit të edelweissit, i cili forcohet natyrshëm (dhe në mënyrë unike) me acidin leontopodik të njohur për vetitë e tij antioksiduese. Në fakt, bima e vockël edelvajsit është kaq elastike dhe e fuqishme, saqë ekstrakti i saj ka 43% më shumë fuqi antioksiduese se retinoli.

Një goditje freskuese e hidratimit ndihmon në mbrojtjen e kompleksit tuaj dhe e lë lëkurën tuaj të ndihet më e freskët, duke do dukeni të hidratuar dhe pozitivisht të ndritshme. A e përmendëm se është e përshtatshme edhe për lëkurën e ndjeshme?

Një tjetër surprizë – shishja jonë është bërë nga plastikë 100% e ricikluar gjithashtu. Çfarë nuk është për të dashur?

Spërkateni sa herë që ju ndjeheni sikur keni nevojë për disa mbrojtje hidratuese, pastaj bëhuni gati për atë shkëlqim me fytyrë të freskët dhe të shëndetshme!

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
  • Lëkura ndihet e hidratuar dhe duket më e freskët dhe më e shndritshme
  • Hidratim 24 orë
  • Ndihmon në mbrojtjen nga ndotja dhe nga efektet e dritës blu
  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrore
  • Tani pasurohet me dyfishin e përqendrimit të edelvajsit
  • Çertifikuar nga Shoqata Vegane
  • I testuar në mënyrë dermatologjike

 

 

Edelweiss
Kjo bimë yjore mrekullohet nga aftësia dhe fuqia e saj për t’u mbrojtur dhe për t’u riparuar. Do ta gjesh në vargun tonë të Edelweissit.

Clear

Si përdoret

  1. Së pari, pastroje mirë me koncentratin e pastrimit Edelweiss. Kjo do të ndihmojë për të larë gjithë atë grim.
  2. Spërkateni fytyrë me mistin tonë xhelatinoze në një distancë prej 20cm – mos harroni të mbyllni sytë dhe gojën!
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Edelweiss Bouncy Jelly Mist

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Propanediol, Betaine, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Calcium Lactate, Gellan Gum, Parfum/Fragrance, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Buddleja Officinalis Flower Extract, Linalool, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Citronellol, Citric Acid, Moringa Oleifera Seed Oil, Limonene, Benzyl Alcohol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xanthan Gum.

My Review for Edelweiss Bouncy Jelly Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.