The Body Shop Kosovo

British Rose Petal Soft Gel Toner

British Rose Petal Soft Gel Toner

0/5
0 Mendime

Pasuruar me petale të vërteta trëndafili dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, formula jonë e butë dhe pa alkool e lë lëkurën të ndjehet e butë, e qetësuar dhe e ushqyer.

  • Butësisht zbut lëkurën
  • I mbushur me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • 100% vegan
  • Formuluar pa alkool
  • 94% e grave bien dakord që lëkura e tyre ndjehet menjëherë e butë (bazuar në rezultatet e provave në 100 gra)
Clear

Si përdoret

1. Hidhni disa pika në një tampon pambuku.
2. Pastroni butësisht lëkurën. Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Petal Soft Gel Toner

Ujë, Propanediol, Methyl Gluceth-20, PPG-26-Buteth-26, Glicerinë, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Fenoksietanol, Akrilate / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer, Parfum / Aromë, Etilheksilglicerinë, Acid Kaprilhidroksamik, Pluhur Luleje Rosa Gallica, Pantenol, Hidroksid Natriumi, Metilpropanediol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Extrakt Trëndafili, PEG-30 Dipolihidroksistearat, Trideceth-6, Salicilat Benzili, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Limonene, Alkol Benzil, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Acid citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi.

My Review for British Rose Petal Soft Gel Toner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.