The Body Shop Kosovo

Spiced Orange Lip Butter

Spiced Orange Lip Butter

0/5
0 Mendime

Shijoni buzët e hidratuara, të ushqyera dhe të mbrojtura me vaj portokalli. I pasuruar me 99% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin e vlefshëm shea të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë dhe vajin esencial të lëvozhgës së portokallit, vaji i buzëve sjell ushqimin e dëshiruar për buzët e buta, të bukura dhe me aromë të ëmbël portokalli, kanellë dhe vanilje. Ai shkrihet mbi to, duke i mbrojtur nga tharja dhe kushtet e tjera të pafavorshme mjedisore.

Spiced Orange Lip Butter ka një paketim të përshtatshëm që ju lejon ta merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse e pëlqeni aromën e tij festive dhe komode, zbuloni produktet e tjera nga linja e limituar Spiced Orange.

 • Gjalp buzësh
 • I përshtatshëm për buzët e thata
 • Përmban një teksturë të pasur dhe të yndyrshme
 • Lë një shkëlqim delikat, pa ngjyrë
 • Me 99% përbërës natyralë
 • I pasuruar me gjalpë shea të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë
 • Formula vegane
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni me bollëk në buzët tuaja sa herë që keni nevojë për hidratim intensiv.
 2. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale të formuara në vaj. Ato janë një rezultat krejtësisht natyral i vajrave dhe dyllit në produkt.
 3. Merrni sasinë e nevojshme të vajit, fërkojeni mes gishtave për t’u ngrohur dhe kristalet do të shkrihen menjëherë.
 4. Tani aplikoni si zakonisht.
 5. Shijoni buzët e ushqyera dhe simpatike.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spiced Orange Lip Butter

Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/ Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Limonene, Tapioca Starch, Ammonium Glycyrrhizate, Eugenol, Tocopheryl Acetate, Aqua/Water/Eau, Linalool, Polymethylsilsesquioxane, Cinnamal, Citric Acid, CI 77891/ Titanium Dioxide, CI 15850/Red 6.

My Review for Spiced Orange Lip Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.