The Body Shop Kosovo

Scrub për Buzët

Për lëkurë të thatë

Scrub për Buzët

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Bëni buzët tuaja të bukura me eksfoliuesin tone të buzëve zbutës, eksfoliues dhe ushqyes. Ky stick praktitk largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës për të zbuluar buzë më të buta dhe të lagura.

  • Eksfoliues Bzësh
  • Eksfolion
  • Hidraton
  • Zbut dhe rafinon
Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në buzë.
2. Fërkojini së bashku përpara se të hiqni mbetjet me një pecetë.

Si përdoret

1. Vendoseni në buzë.
2. Fërkojini së bashku përpara se të hiqni mbetjet me një pecetë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Scrub për Buzët

Vaj Kokosi i Hidrogjenuar, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Dyllë Candelilla/ Candelilla Cera, Vaj Farash Recini/ Ricinus Communis, Ethyl Macadamiate, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Vaj Farash Marula/ Sclerocarya Birrea, Bis-PEG-12 Dimethicone Candelillate, Acid Polilaktik, Polymethylsilsesquioxane, Stearalkonium Hectorite, Pluhur Fruti Ficus Carica, Propilen Karbonat, Nitrid Bori, Dyllë Copernicia Cerifera/ Copernicia Cerifera Cera, Vaj Menteje/ Mentha Piperita, Vaj Gjetheje Mentha Viridis, Glycyrrhizate Amoni, Limonene, Tokoferol, Acid Malik, Linalool, CI 77891, CI 19140, CI 42090.

My Review for Scrub për Buzët

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.