The Body Shop Kosovo

Kindness & Pears Lip Scrub

Kindness & Pears Lip Scrub

5/5
1 Mendime
"E kam perdore vetem disa here deri tash. Ka efekt shume te shpejte ne buzet e thata dhe ndihmon ne hidratim. Une po i ferkoj buzet me nje sasi te vogel te scrub-it, po e le rreth 10 minuta ne buze dhe pastaj po e laj me uje te ngrohte."
Lexo më shumë

Një aromë festive e edicionit të veçantë, ky trajtim i dashur për buzët është i pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia dhe notatë dardhës me lëng, luleshtrydhe dhe fasule tonka të ngrohta. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash është e garantuar për t’ju lënë të ndjeni mirësinë e Krishtlindjes.

Thjesht merni një sasi të vogël dhe aplikoni duke masazhuar mbi buzë. Ajo zbut dhe eksfolon butësisht për t’i lënë buzët të ndjehen më të lëmuara dhe të ushqyera.

E pasuruar gjithashtu me gjalpë shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë të punuar me dorë nga Gana dhe me kristale të sheqerit, kjo surprizë me madhësi xhepi do t’ju japë kujdesin e përsosur këtë Krishtlindje.

Trajtojeni veten me këtë dhuratë vegan të një edicioni të veçantë ose hidheni atë në çorapet e dikujt.

  • Pastrim buzësh
  • Buzët e ushqyera
  • Aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Gjalpë Shea
Gjalpi Shea është gjalpi më i pasur, më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

  1. Aplikoni një sasi të vogël në buzë.
  2. Eksfoloni dhe më pas fshijeni për buzë më të buta.

Si përdoret

  1. Aplikoni një sasi të vogël në buzë.
  2. Eksfoloni dhe më pas fshijeni për buzë më të buta.
5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Super scrub per buze te thata!

July 2022

E kam perdore vetem disa here deri tash. Ka efekt shume te shpejte ne buzet e thata dhe ndihmon ne hidratim. Une po i ferkoj buzet me nje sasi te vogel te scrub-it, po e le rreth 10 minuta ne buze dhe pastaj po e laj me uje te ngrohte.

Fluflu
Shopping Cart

Përbërësit

Kindness & Pears Lip Scrub

Sucrose, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Coco-Caprylate/Caprate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Aroma/Flavor, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Silica, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alumina, Geraniol, Aluminum Hydroxide, Citric Acid, Tocopherol, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 42090/Blue 1 Lake.

My Review for Kindness & Pears Lip Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.