The Body Shop Kosovo

Born Lippy™ Pot Lip Balm – Watermelon

Për lëkurë të thatë

Born Lippy™ Pot Lip Balm – Watermelon

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Zhytuni në balsamin tonë të buzëve me aromë shalqiri, për buzë të hidratuara që ndihen të ushqyera. Ngjyra e butë rozë do t’u japë buzëve një ngjyrim të lezetshëm, ndërsa i mban ato të buta.

  • Balsam aromatik për buzët
  • Hidratues dhe ushqyes
  • U jep buzëve një nuancë të lehtë
  • Ngjyrë e butë rozë
  • Aromë shalqiri
  • Dyllë blete organike nga Guide D’Espoir në Kamerun.
Clear

Si përdoret

1. Vendoseni bujarisht në buzë sa herë që keni nevojë për pak ushqim intensiv. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale që formohen në gjalpin tuaj të buzëve – është një rezultat krejt normal, natyral i dyllit dhe vajrave në produkt.
2. Thjesht fërkoni gjalpin midis gishtërinjve tuaj për ta ngrohur atë, dhe kristalet menjëherë do të shkrihen, kështu që ju mund të aplikoni si normalisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Born Lippy™ Pot Lip Balm – Watermelon

Vaj Recini/ Ricinus communis, Lanolin, Dyllë Bletësh Polyglyceryl-3, Aromë, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Vaj Recini i Hidrogjenuar, Silicë, Benzil Benzoat, Citrullus vulgaris, Acetat Tokoferil, Limonene, Ammonium Glycyrrhizate, Alkool Benzil, Tokoferol, Linalool, Methyl 2-Octynoate, CI 77891, CI 19140, CI 15850.

My Review for Born Lippy™ Pot Lip Balm – Watermelon

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.