The Body Shop Kosovo

Avocado Lip Care Stick

Avocado Lip Care Stick

0/5
0 Mendime

Hidratoni buzët me një rrëshqitje të vetme me Lip Stick-un tonë të ri për kujdesin e buzëve të pasura me lagështirë Avokado. Zbutuni në shpëtimin tonë të buzëve në lëvizje për buzët që ndihen të buta dhe të ushqyera me lagështi duke i lënë ato të hidratuara me një shkëlqim delikate. Mbusheni sa herë që keni nevojë për një efekt lagështie për buzët me pamje të shëndetshme gjatë gjithë ditës. E bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale duke përfshirë vaj avokadoje, Gjalpë Shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe vaj kokosi të virgjër organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, ai u jep atyre puthësve një ndjesi delikate, të mbushur me lagështi.

Vjen gjithashtu në një paketim 100% të riciklueshme.

  • Balsam hidratues për buzët
  • Për buzët e thata
  • Ushqyes dhe zbutës
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Avocado Lip Care Stick

Olus Oil, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carthamus Tinctorius Seed Oil/Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Parfum/Fragrance, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Tocopherol, Alumina, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1 Lake.

My Review for Avocado Lip Care Stick

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.