The Body Shop Kosovo

Cedar & Sage Conditioning Beard Oil For Men

Cedar & Sage Conditioning Beard Oil For Men

0/5
0 Mendime

Ndjehuni të qetësuar dhe shijoni mjekrën tuaj me një shkëlqim të shëndetshëm, me Vajin Zbutës së Mjekrës prej Kedri dhe Sherebele. Kjo formulë e lehtë, jo e yndyrshme, është krijuar për të ushqyer dhe zbutur ndjesinë e lëkurës nën mjekër, ndërsa zbut dhe aromatizon në mënyrë të hollë qimet e fytyrës në të njëjtën kohë. Aroma përmban tre vajra esencialë plotësues: sherebelë, karafil dhe kedër.

  • 100% vegjetarian
  • Pasuruar me vaj organik kokosit të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë
  • Pasuruar me vaj organik babassu
  • Pasuruar me vaj soje nga Brazili
  • Jo i yndyrshëm
  • Lëkura ndihet e butë, me një shkëlqim të shëndetshëm
  • Lëkura e thatë nën mjekër ndihet e qetësuar gjatë gjithë ditës
  • Testuar mbi burra, jo kafshë
Clear

Si përdoret

1. Pas hidratimit, vendosni 3 pika në pëllëmbën e duarve dhe fërkoni mjekrën e pastruar dhe të thatë përgjatë zonës së faqeve, mjekrës dhe poshtë qafës.
2. Vendosni produktin e mbetur në mustaqe me majë të gishtave.
Shmangni zonën e syve.

Si përdoret

1. Pas hidratimit, vendosni 3 pika në pëllëmbën e duarve dhe fërkoni mjekrën e pastruar dhe të thatë përgjatë zonës së faqeve, mjekrës dhe poshtë qafës.
2. Vendosni produktin e mbetur në mustaqe me majë të gishtave.
Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Cedar & Sage Conditioning Beard Oil For Men

Triglicerid Kapril / Kapric, Vaj Soje / Glycine Soja, Koko-Kaprilat / Kaprat, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Marula/ Orbignya Oleifera, Parfum / Aromë, Limonen, Linalool, Geraniol, Tokoferol, Vaji I Farave Të Lulediellit/ Helianthus Annuus, Acid Citrik.

My Review for Cedar & Sage Conditioning Beard Oil For Men

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.