The Body Shop Kosovo

Carrot Cream Nature Rich Daily Moisturizer

Përfundim natyral

Për lëkurë të dehidratuar

Vegan

Carrot Cream Nature Rich Daily Moisturizer

Përfundim natyral

Për lëkurë të dehidratuar

Vegan

0/5
0 Mendime

Pasuruar me karota organike që janë shumë bukur të shtrembëruara për tu shitur në industrinë ushqimore, Karrota jonë është kthyer dhe më e mirë se kurrë! Zbuloni linjën dhe shkëlqimin tuaj me pamje të shëndetshme me Kremin e Pasur të Përditshmërisë Carrot Cream Nature. Ky trajtim i butë vegan siguron 72 orë hidratim dhe e lë lëkurën të ndjehet e rimbushur me lagështi dhe e mbrojtur nga agresorët e përditshëm.

  • Krem hidratues ditor për fytyrën
  • 72 orë hidratim
  • Lëkura ndihet e mbrojtur nga efektet e agresorëve të përditshëm dhe ndihmon në dhënien e një shkëlqimi me pamje të shëndetshme
  • Barriera e lëkurës ndihet e përforcuar me lagështi
  • Pasuruar me 97% përbërës me origjinë natyrore
  • Pasuruar me karota organike dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Panairit nga Meksika
  • Vegan
  • Paketim 100% i riciklueshëm

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në lëkurë të pastruar duke përdorur majat e gishtave. Për rezultate më të mira pastroni më parë lëkurën me Larësin tonë Energjizues të Fytyrës me Karrotë.

Si përdoret

Masazhojeni në lëkurë të pastruar duke përdorur majat e gishtave. Për rezultate më të mira pastroni më parë lëkurën me Larësin tonë Energjizues të Fytyrës me Karrotë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Carrot Cream Nature Rich Daily Moisturizer

Lëng i Gjethes Aloe Barbadensis, Triglicerid Caprylic / Capric, Glicerinë, Ujë, Arachidyl Alkool, Myristyl Myristate, Alkool Cetearyl, Alkool Behenyl, Hidroksiacetifenon, Fenoksietanol, Arachidyl Glucoside, Karbomer, Glukonat Natriumi, Ekstrakt Karrote/ Daucus Carota Sativa, Tokoferol, Parfum / Aromë, Sodium Hyaluronate, Hidroksid Natriumi, Vaj Farash Luledielli/ Helianthus Annuus Helianthus Annuus (Luledielli), Ekstrakt frutash Terminalia Ferdinandiana, Linalool, Citronellol, Eugenol, Acid Citrik, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77491 / Okside Hekuri.

My Review for Carrot Cream Nature Rich Daily Moisturizer

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.