The Body Shop Kosovo

Strawberry Hair Towel

PËR FLOKË TË THATË

Strawberry Hair Towel

PËR FLOKË TË THATË

0/5
0 Mendime

Jepini flokëve tuaj një përqafim të madh me peshqirin tonë të lezetshëm me luleshtrydhe. Kjo dhuratë e lehtë është mënyra më e mirë për të tharë flokët në mënyrë natyrale. Thjesht mbështilleni, rrotulloni, fiksoni dhe relaksohuni.

  • Mbulesë flokësh 100% material i ricikluar
  • Dizajn super i lezetshëm me luleshtrydhe

Gjatësia 60cm x Gjerësia 41cm

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Hair Towel

My Review for Strawberry Hair Towel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.