The Body Shop Kosovo

Grapeseed Glossing Serum

Grapeseed Glossing Serum

0/5
0 Mendime

Zbutni flokët dhe rrisni shkëlqimin me këtë serum me shkëlqim. Aplikoni një sasi të vogël në flokët tuaj, për rezultatet më të mira.

  • Serum për flokë
  • Shton shkëlqim
  • Lahet lehtësisht
  • Për flokë të shurdhër dhe të prirur për kërcitje
  • Përmban ekstrakt të farave të rrushit
  • Vaj i farës së susamit për tregti në komunitet
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Grapeseed Glossing Serum

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Vitis Vinifera Seed Oil/Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Limonene, Parfum/Fragrance, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol.

My Review for Grapeseed Glossing Serum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.