The Body Shop Kosovo

Moringa Shine & Protection Conditioner

Moringa Shine & Protection Conditioner

0/5
0 Mendime

Ndriçoni dhe kthejini në jetë flokët e lodhur me kondicionerin tonë me shkëlqim dhe mbrojtje Moringa.

I certifikuar nga The Vegan Society dhe i formuluar me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farës moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe ekstraktin nga Ruanda, kondicioneri ynë i lë flokët e lodhur të duken më të shndritshëm dhe më rrezatues dhe ndihmon në mbrojtjen e tyre nga ndotja e përditshme.* Madje ju lë flokët të ndihen më të butë, më të lëmuar, më të shëndetshëm dhe të lehta si ajri.*

Bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdoreni si pjesë e rutinës sonë Moringa me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Ai vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në këtë mënyrë bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë me shampo, balsam dhe mist flokësh. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Kondicioner ushqyes
 • E përkryer për flokë të lodhur
 • Lërini flokët të duken më të shndritshëm dhe më të shndritshëm*
 • Ndihmoni në mbrojtjen e flokëve nga ndotja e përditshme*
 • Lërini flokët të ndjehen më të butë dhe më të lëmuar*
 • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ekstrakt Moringa
Dhurata që vazhdon të japë. Ekstrakti i gjetheve të Moringës ka qenë një sekret bukurie për shekuj.

Clear

Si përdoret

 1. Në flokë të lagur, të pastruar, aplikoni një balsam me madhësi arre dhe punoni përgjatë gjatësisë së flokëve tuaj, duke u fokusuar në majat.
 2. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.
 3. Lëreni për një ose dy minuta.
 4. Shpërlajeni tërësisht.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Shine & Protection Conditioner

Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetrimonium Chloride, Lecithin, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Propanediol, Moringa Oleifera Seed Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Glycerin, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, sr-Spider Polypeptide-1, Geraniol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Moringa Oleifera Seed Extract, Citric Acid.

My Review for Moringa Shine & Protection Conditioner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.