The Body Shop Kosovo

Berries & Bubbles Bath Routine

DHURATË PËR KRISHTLINDJE

AROMË FRUTASH

PËR LËKURË TË THATË

Berries & Bubbles Bath Routine

DHURATË PËR KRISHTLINDJE

AROMË FRUTASH

PËR LËKURË TË THATË

0/5
0 Mendime

Jepini kohës së banjës trajtimin VIP këtë sezone me setin tonë të dhuratave të banjës me Berries & Bubbles.

Zbuloni kënaqësinë me përzierjen tonë me fruta dhe aromatike të banjës me Berry. Hidheni nën ujë të rrjedhshëm, lajeni mirë dhe lëreni lëkurën e thatë të ndjehet e ushqyer me ujë. Ndërsa jeni në vaskë, pastroni butësisht trupin tuaj me eksfoliuesin tonë Jute Body. A e dini se jute me fibër natyrale është thurur me dorë nga gratë e partnerëve tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit Prokritee, në Bangladesh? Tani thajeni me peshqir dhe përfundoni me një sasi të jogurtit tonë hidratues të trupit me luleshtrydhe. I pasuruar me lëng luleshtrydhe dhe qumësht dhe vaj bajamesh organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Spanja, e lë lëkurën tuaj më të butë dhe më të lëmuar me lagështi 48 orë.

Dhurata perfekte e Krishtlindjeve, mbushëse çorape ose surpriza Secret Santa për ata që kërkojnë pak R&R.

  • Strawberry Body Yoghurt 200ml
  • Berry Bath Blend 250ml
  • Jute Body Exfoliator
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Berries & Bubbles Bath Routine

My Review for Berries & Bubbles Bath Routine

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.