The Body Shop Kosovo

Vitamin E Skin Hydration Kit

Vitamin E Skin Hydration Kit

0/5
0 Mendime

Surprizoni dikë të veçantë me kompletin tonë për hidratim të lëkurës me vitaminë E.

Bëhuni shkumë me larjen tonë të butë të fytyrës që nuk thahet. Zbutni maskën tonë me çarçafë dhe lëreni të hidratoni lëkurën tuaj në vetëm 15 minuta. Ndiqni me kremin tonë të lehtë dhe freskues të ditës për të mbrojtur lëkurën me hidratim 48 orë.

I krijuar me acid hialuronik dhe ekstrakt mjedër, ky komplet hidratimi është dhurata e vogël perfekte për çdo rast dhe e lë lëkurën të pastër, të butë, të hidratuar dhe të rifreskuar.

Vitamin E Moisture Cream 50 ml
Vitamin E Gentle Facial Wash 125 ml
Vitamin E Sheet Mask 18ml

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Skin Hydration Kit

My Review for Vitamin E Skin Hydration Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.