The Body Shop Kosovo

Vibe Booster Gift Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

Vibe Booster Gift Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

0/5
0 Mendime

Jepini një humor të mirë vetes ose një personi të dashur me kompletin e trupit me produkte nga sfera jonë më e shitur Wellness – Boost.

Të pasuruar me jo më pak se 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë 100% natyralë dhe të biodegradueshëm* të bergamotit dhe mandarinës, produktet zgjojnë lëkurën dhe ndjesitë për përvoja të paharrueshme.

Formula e kremit të trupit Boost plotësohet me vaj ulliri organik, i prodhuar në kuadër të programit Komunitar të Tregtisë së Drejtë në Itali dhe i njohur për vetitë e tij intensive hidratuese.

Dhurata ndodhet në një paketë të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Xhel dushi dhe shampo Boost 200 ml.
  • Krem trupi Boost 200 ml.
  • * Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vibe Booster Gift Kit

My Review for Vibe Booster Gift Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.