The Body Shop Kosovo

Unwind The Mind Gift Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

Unwind The Mind Gift Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant Breathe nga sfera Wellness. Në të, ne kemi kombinuar xhel dushi dhe shampo dhe krem trupi nga sfera Breathe që do t’ju freskojnë shqisat dhe do t’ju ndihmojnë të relaksoheni.

Xhel për pastrimin e flokëve dhe trupit Breathe ka një aromë të freskët, bimore, pastron nga koka te këmbët dhe forcon mendjen.

Kremi i trupit është i pasuruar me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Kina, vaj rozmarine 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Spanja dhe vaj ulliri organik të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Itali. Kremi nuk yndyros dhe nuk ngjit, tekstura e tij është jashtëzakonisht e lehtë dhe aroma – energjike dhe freskuese. Përthithet shpejt dhe e bën lëkurën më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer.

Dhurata ndodhet në një paketë të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Xhel dushi dhe shampo Breathe 200 ml.
  • Krem Trupi Breathe 200 ml.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Unwind The Mind Gift Kit

My Review for Unwind The Mind Gift Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.