The Body Shop Kosovo

Unwind & Rest Sleep Intro Gift

SET DHURATË

DHURATË RELAKSUESE

Unwind & Rest Sleep Intro Gift

SET DHURATË

DHURATË RELAKSUESE

0/5
0 Mendime

Trajtojini te dashurit tuaj me dhuratën e një rutine relaksuese para gjumit këtë Krishtlindje me setin tonë Unwind & Rest Sleep Intro Gift, nga linja jonë më e shitur e Wellness.

Trajtimet tuaja janë të mbushura me një përzierje të vajrave esencialë të livandës dhe vetiverit, një aromë që ju ndihmon të ndiheni të relaksuar para gjumit. Larja e flokëve dhe trupit tuaj dhe balsami para gjumit janë bërë me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia që ndihmon në mbështetjen e fermerëve me mundësi të ardhurash.

Kjo është surpriza perfekte Secret Santa ose mbushësi i çorape për dikë që dëshiron pak pushim dhe relaksim këtë sezone festive.

  • Sleep Relaxing Hair & Body Wash 200ml
  • Sleep Bedtime Balm 30g
  • Sleep Essential Oil Blend 9ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Unwind & Rest Sleep Intro Gift

My Review for Unwind & Rest Sleep Intro Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.