The Body Shop Kosovo

Sweetness & Sunshine Mango Big Gift

SET DHURATE

PER LEKURE TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

Sweetness & Sunshine Mango Big Gift

SET DHURATE

PER LEKURE TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

0/5
0 Mendime

Një dhurate Krishtlindjesh e mbushur me mrekulli për lëkurën e thatë, dhuroni kompletin tonë të dhuratave të mëdha Sweetness & Sunshine dikujt të veçantë në listën tuaj.

Hidhuni në vaskë ose dush, bëhuni shkumë dhe transportohuni në klimat me diell me Xhelin tonë freskues të dushit. Ndërsa pastroni, pastroni butësisht atë trup të bukur me Ramie Bath Lily. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në zbutjen dhe pastrimin e lëkurës me ndikim minimal mjedisor. Hidhni jashtë, thajeni me peshqir dhe fshijeni lëkurën me një kukull të kremës sonë të gjalpit të trupit, të certifikuar nga The Vegan Society. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farës së mangos së Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India dhe gjalpin shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana, ai e lë lëkurën e thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 96 orë.

Lëreni hidratuesin e trupit tuaj të zhytet përpara se të shtoni disa spërkatje të Body Mist, të certifikuara nga The Vegan Society. E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, ju lë të ndiheni të freskuar në çast dhe të nuhasni si një mango e bukur e pjekur dhe me lëng nga koka te këmbët.

Përfundoni me balsamin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që pëllëmbët dhe gjilpërat kanë nevojë për një ngritje të vogël.

Zbuloni një parajsë tropikale me këtë set dhuratash luksoze për Krishtlindje.

  • Mango Shower Gel 250ml
  • Mango Body Butter 200ml
  • Mango Body Mist 100ml
  • Mango Hand Balm 30ml
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sweetness & Sunshine Mango Big Gift

My Review for Sweetness & Sunshine Mango Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.