The Body Shop Kosovo

Sparkle & Shine Moringa Haircare Gift

KUJDESI PËR FLOKËT

SET DHURATASH

Sparkle & Shine Moringa Haircare Gift

KUJDESI PËR FLOKËT

SET DHURATASH

0/5
0 Mendime

Këto Krishtlindje, dhurojini atyre një rutine per floket më të shndritshme dhe të mrekullueshme me setin tonë dhuratash për kujdesin e flokëve Sparkle & Shine Moringa.

Filloni me shampon dhe kondicionerin tonë më të shitur. E bërë me proteinë vegane mëndafshi dhe të paktën 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e farës së moringës së Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Ruanda, kjo dyshe i lë flokët të duken më të shndritshëm dhe më rrezatues.* Për t’i dhënë flokëve një pamje më të mirë ndërmjet larjeve, spërkatni Hair Mist-in tonë për t’i rikthyer në çast flokët e dëmtuara në jetë, kudo që të jeni. Dhe furça e flokëve me madhësinë e çantës së dorës është gjithashtu ideale për stilim në lëvizje.

Ky set dhuratash është perfekt për këdo që dëshiron flokë më të shndritshëm këtë Krishtlindje.

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe mjegull flokësh. Riparon dukshëm flokët. Ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga ndotja e përditshme.

  • Moringa Shampoo 250ml
  • Moringa Conditioner 250ml
  • Moringa Hair Mist 100ml
  • Mini Bamboo Hair Brush
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sparkle & Shine Moringa Haircare Gift

My Review for Sparkle & Shine Moringa Haircare Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.