The Body Shop Kosovo

Scrub, Refresh & Cleanse Ginger Hair Gift

SET DHURATE PER KUPELLA

AROMA FRESKUESE

Scrub, Refresh & Cleanse Ginger Hair Gift

SET DHURATE PER KUPELLA

AROMA FRESKUESE

0/5
0 Mendime

Lërni flokët tuaj të bien dhe jepini një dorë ndihmëse skalpit tuaj këtë Ramazan me Setin Tonik për Flokë me xhenxhefil, Freskim dhe Pastrim.

Larësi i Flokëve me Xhenxhefil i besueshëm tonifikon flokët tuaj. Dhe jepini një eksfolim të mirë skalpit tuaj me një lugë të setit tonik të skalpit tonik, për të pastruar me delikatesë copat e rënda të lëkurës.

Këto dy produkte janë të pasura me vaj esencial xhenxhefili nga Sri Lanka dhe ekstrakte barke saj e akullit të bardhë.

  • Larës Flokësh me Xhenxhefil 250ml
  • Seti Tonik për Flokë me Xhenxhefil 240ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Scrub, Refresh & Cleanse Ginger Hair Gift

My Review for Scrub, Refresh & Cleanse Ginger Hair Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.