The Body Shop Kosovo

Rich & Creamy Avocado Ultimate Gift

SET DHURATE

PER LEKURE TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

Rich & Creamy Avocado Ultimate Gift

SET DHURATE

PER LEKURE TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

0/5
0 Mendime

E mbushur plot me të preferuarat përkëdhelëse për lëkurën e thatë, ato nuk do të ngopen me setin tonë të dhuratave me avokado të pasura dhe kremoze. Hiqni butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe përshëndetni lëkurën me ndjesi më të butë me Scrub-in tonë të Trupit. Shpëlajeni dhe më pas bëjeni shkumë me kremin tonë të pasur dhe freskues të dushit. Vazhdoni me një sasi të gjalpit tonë kremoz të trupit. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të tregtisë së drejtë të komunitetit nga Gana, i jep lëkurës së thatë një ndjesi të qetë, më të butë dhe të ushqyer me lagështi 96 orë. Nëse dëshironi lagështi të lehtë, që përthithet shpejt, 48 orë, lëmoni në vend të kësaj locionin tonë hidratues të trupit. Së fundi, mbajini duart të hidratuara me balsamin tonë të duarve me madhësi xhepi. Kjo është dhurata më e mirë e Krishtlindjeve për lëkurën e thatë.

  • Avocado Shower Cream 250ml
  • Avocado Body Lotion 200ml
  • Avocado Body Butter 200ml
  • Avocado Body Scrub 250ml
  • Avocado Hand Balm 30ml
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Rich & Creamy Avocado Ultimate Gift

My Review for Rich & Creamy Avocado Ultimate Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.