The Body Shop Kosovo

Rich & Creamy Avocado Big Gift

SET DHURATE

PER LEKURE TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

Rich & Creamy Avocado Big Gift

SET DHURATE

PER LEKURE TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

0/5
0 Mendime

Përkëdhelja e lëkurës së thatë nuk është ndjerë kurrë kaq e mrekullueshme falë setit tonë të dhuratave me avokado të pasura dhe kremoze.

Hiqni butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe përshëndetni lëkurën me ndjesi më të butë me Scrub-in tonë të Trupit. Shpëlajeni dhe më pas bëjeni shkumë me kremin tonë të pasur dhe freskues të dushit.

Vazhdoni me një kukull me gjalpin tonë kremoz të trupit. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të tregtisë së drejtë të komunitetit nga Gana, i jep lëkurës së thatë një ndjesi të qetë, më të butë dhe të ushqyer me lagështi 96 orë.

Së fundi, mbajini ato duar të hidratuara me balsamin tonë të duarve me madhësi xhepi.

Mos bëni gabim: kjo është dhurata më e mirë e Krishtlindjeve për dikë të veçantë. Në thelb është si një përqafim i madh për lëkurën e thatë.

  • Avocado Shower Cream 250ml
  • Avocado Body Butter 200ml
  • Avocado Hand Balm 30ml
  • Avocado Body Scrub 250ml
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Rich & Creamy Avocado Big Gift

My Review for Rich & Creamy Avocado Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.