The Body Shop Kosovo

Repair & Revive Shea Haircare Gift

PER FLOKE TE THATE DHE SHUME TE THATE

DHURATE PER KRISHTLINDJE

VEGAN

Repair & Revive Shea Haircare Gift

PER FLOKE TE THATE DHE SHUME TE THATE

DHURATE PER KRISHTLINDJE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Nëse keni një person të veçantë pas flokëve me një pamje intensive të ushqyer këtë Krishtlindje, seti ynë i dhuratave Repair & Revive Haircare është miku i preferuar i flokëve të thatë deri në shumë të thatë.

E bërë me të paktën 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të punuar me dorë nga Gana, kjo dyshe me erë qesharake arrë ndihmon në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Kjo dhuratë vegane e Krishtlindjeve vjen edhe me një mbështjellës flokësh me mikrofibër për të rehatuar ato flokët super të lëmuar.

Kjo është dhurata perfekte për kujdesin e flokëve, surpriza Secret Santa ose mbushësi i çorape.

*Arritet kur përdoret si një regjim i plotë shampo, balsamues dhe maskë flokësh. Riparon dukshëm flokët.

  • Shea Shampoo 250ml
  • Shea Hair Mask 240ml
  • Shea Hair Wrap
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Repair & Revive Shea Haircare Gift

My Review for Repair & Revive Shea Haircare Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.