The Body Shop Kosovo

Nutty & Nourishing Shea Ultimate Gift

Nutty & Nourishing Shea Ultimate Gift

0/5
0 Mendime

Të mbushura me të preferuarat përkëdhelëse për lëkurën shumë të thatë, ne po e çojmë dashurinë deri në 11 këtë Krishtlindje me setin tonë Nutty & Nourishing Shea Ultimate Gift.

Së pari, largoni butësisht qelizat e vdekura të lëkurës me Scrub-in tonë të trupit me sheqer. Shpërlajeni dhe më pas bëni shkumë me kremin tonë të pasur dhe freskues të dushit. Tani jepini flokëve shumë të thata pak dashuri dhe kujdes me shampon dhe kondicionerin tonë vegan. Ato ndihmojnë në forcimin e flokëve, zvogëlojnë thyerjen dhe lënë flokët e thatë të ndjehen të rimbushur me lagështi dhe të ushqyer intensivisht.* Të krijuara me proteinë mëndafshi Vegan, përdorni dyshen tonë me arra dhe me gjalpë si pjesë e rutinës sonë Shea me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë. *

Thajeni trupin me një peshqir dhe lyejeni trupin me një copë gjalpë trupi kremoz dhe vegan. E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë (sigurisht) gjalpë shea në Komunitet Fair Trade nga Gana, ajo e lë lëkurën shumë të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 96 orë.

Së fundi, mbajini pëllëmbët dhe trëndafilat të ndihen të pastërta dhe të hidratuara me larjen e duarve dhe kremin e duarve me madhësi xhepi.

Mos bëni gabim: kjo është dhurata më e mirë e Krishtlindjeve për lëkurë dhe flokë shumë të thatë. E thënë thjesht, janë arrat.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Shower Cream 250ml
  • Body Scrub 250ml
  • Body Butter 200ml
  • Hand Cream 20ml
  • Intense Repair Shampoo 250ml
  • Intense Repair Conditioner 250ml
  • Hand Wash 275ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nutty & Nourishing Shea Ultimate Gift

My Review for Nutty & Nourishing Shea Ultimate Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.