The Body Shop Kosovo

Nutty & Nourishing Shea Big Gift

SET DHURATË

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

HIDRATIM 96 ORË

Nutty & Nourishing Shea Big Gift

SET DHURATË

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

HIDRATIM 96 ORË

0/5
0 Mendime

Ne jemi të çmendur për të përkëdhelur këtë Krishtlindje, kështu që pse të mos trajtoni dikë të veçantë me kompletin tonë Nutty & Nourishing Shea Big Gift?

Bëhuni shkumë me kremin tonë të pasur dhe freskues të dushit. Ndërsa pastroni, pastroni butësisht atë trup të bukur me Ramie Bath Lily. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në zbutjen dhe pastrimin e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Hidhuni jashtë, thajeni me peshqir dhe mbusheni lëkurën me një sasi të kremës sonë të gjalpit të trupit, të certifikuar nga The Vegan Society. E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë (sigurisht) gjalpë shea në Komunitet Fair Trade nga Gana, ajo e lë lëkurën shumë të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 96 orë.

Lëreni hidratuesin e trupit tuaj të zhytet përpara se të shtoni disa spërkatje të Body Mist, të certifikuara nga The Vegan Society. E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, ju bën të ndiheni të freskuar menjëherë dhe të keni një aromë të ëmbël si një arrë nga koka te këmbët.

Përfundoni me balsamin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që pëllëmbët dhe gjilpërat kanë nevojë për një ngritje të vogël.

Plot me të gjitha të preferuarat e tyre, është ëmbëlsira perfekte e Krishtlindjeve për t’u gjetur nën pemë.

  • Shea Shower Cream 250ml
  • Shea Body Butter 200ml
  • Shea Body Mist 100ml
  • Shea Hand Balm 30ml
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nutty & Nourishing Shea Big Gift

My Review for Nutty & Nourishing Shea Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.