The Body Shop Kosovo

Moisture Hemp Kit

DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN

HIDRATUES

PËR LËKURË TË THATË

Moisture Hemp Kit

DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN

HIDRATUES

PËR LËKURË TË THATË

0/5
0 Mendime

Kujdesuni për lëkurën shumë të thatë të trupit dhe duarve tuaja me setin Hemp. Në një qese praktike të ripërdorshme, ne kemi kombinuar fuqinë e tre produkteve të kërpit që garantojnë efektivitet maksimal.

Filloni kujdesin me vajin e dushit me teksturë të mëndafshtë, i cili kthehet në një shkumë të butë, duke pastruar butësisht lëkurën e trupit pa e tharë atë. Gjithashtu e qetëson dhe e mban të hidratuar.

Lëkura e thatë ka nevojë për hidratim ekstrem, gjë që i jep vaji i kërpit. E pasuruar me vajin e farës së kërpit, i pasur me acide yndyrore esenciale, formula e lë lëkurën bukur të butë, të butë dhe të hidratuar për 96 orë. Ai gjithashtu rigjallëron lëkurën duke e forcuar atë me një shpërthim të vitaminave A, C dhe E dhe acide yndyrore esenciale Omega 3, 6 dhe 9.

Plotësoni ritualin me kremin mbrojtës të duarve nga kërpi. Është kremi ynë më i shitur i duarve, i cili e ka dëshmuar veten si kampion për rikuperimin dhe lëkurën më të thatë. Me një teksturë të pasur dhe aromë natyrale, ofron hidratim dhe mbrojtje intensive deri në 24 orë pas aplikimit. Përmbajtja e dyllit të bletës në formulën e tij krijon një shtresë mbrojtëse që mbron duart, pavarësisht sa herë i lani ato gjatë ditës. Ai zbut dhe rikthen edhe lëkurën më të thatë dhe më të lodhur të duarve, duke e lënë atë të lëmuar dhe të shëndetshme.

Dhurata e kujdesit të lëkurës së thatë nga koka te këmbët vjen në një qese jute 100% natyrale. Është prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Teddy Exports në Indi. Ky program ofron punë dhe pagë të mirë për mbi 600 njerëz në komunitet.

  • Hemp Hand Cream 30 ml
  • Hemp Body Moisturiser 200 ml
  • Hemp Shower Oil 250 ml
  • Natural reusable bag made of jute
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moisture Hemp Kit

My Review for Moisture Hemp Kit

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.