The Body Shop Kosovo

Mix & Mingle White Musk Fragrance Gift

Mix & Mingle White Musk Fragrance Gift

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me setin e dhuratave për njohësit e aromave sensuale Topper Musk.

Filloni me Ujë Tualeti klasik White Musk me nuanca të myshkut®, trëndafilit, jaseminit dhe qelibarit. Më pas krijoni aromën tuaj duke shtuar Topper Eau de Parfum. Eksperimentoni me kombinime të ndryshme për të gjetur aromën e ëndrrave tuaja.

White Musk® Free Eau de Parfum është një simfoni e lezetshme dhe sensuale e notave pikante me freski minerale të elemit të rrëshirës, margaritës së vesës dhe drurit të sandalit. White Musk® Lover Eau de Parfum do t’ju magjepsë me një kombinim të notave flakëruese dhe lules piper rozë pikante, iris, freesia dhe ambreta druri. White Mexico® Radical Eau de Parfum është një kombinim i freskët i gjelbërimit, agrumeve dhe notave bimore të borzilokut, petitgrain dhe vetiverit. Të tre ujërat parfumorë janë pasuruar me myshkun ikonik të The Body Shop, i prodhuar pa dëmtuar kafshët, i cili plotëson sofistikimin e aromës së tyre.

Paketuar në një kuti simpatike të ripërdorshme, grupi i aromave është dhurata perfekte për çdo rast.

  • Eau de Toilette White Musk® 30 ml.
  • Eau de Parfum White Musk® Lover 15 ml.
  • Eau de Parfum White Musk® Radical 15 ml.
  • Eau de Parfum White Musk® Pa pagesë 15 ml.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mix & Mingle White Musk Fragrance Gift

My Review for Mix & Mingle White Musk Fragrance Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.