The Body Shop Kosovo

Love & Plums Ultimate Gift

Love & Plums Ultimate Gift

0/5
0 Mendime

Seti ynë Love & Plums Ultimate Gift është me të vërtetë trajtimi përfundimtar i Krishtlindjeve për adhuruesit e aromave festive.

Filloni duke kërcyer në dush dhe duke e zbutur trupin tuaj të bukur me Ekfoliuesin tonë të Trupit, i cili është i mbushur me kristale sheqeri eksfolues. Shpërlajeni dhe më pas shkumëzojeni Xhelin tonë freskues. 

Sapo të jeni të zbutur dhe të pastër, fshijeni trupin me peshqir dhe lyeni me një sasi të Gjalpit tonë ushqyes dhe kremoz të Trupit. E prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, lë lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar me hidratim 96 orë. Shkëlqejeni dhe dhuroni një aromë festive trupit tuaj me disa spërkatje të Mistit tonë aromatizues dhe vezëllues.

Së fundi, mbani buzët dhe duart e ushqyera dhe të hidratuara me gjalpin e buzëve dhe kremin e duarve me madhësi xhepi.

Këto ëmbëlsira me lëng festiv janë të mbushura me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhureve dhe miskut relaksues.

Një dhuratë e mrekullueshme vegane e Krishtlindjeve, kjo është një aromë e edicionit të veçantë që ata do ta duan.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel Dushi 250ml
  • Scrub Trupi 250ml
  • Gjalpë Trupi 200ml
  • Shimmer Mist 100ml
  • Krem Duarsh 30ml
  • Jogurt Trupi 200ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Love & Plums Ultimate Gift

My Review for Love & Plums Ultimate Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.