The Body Shop Kosovo

Kuti e Madhe për Dhuratë Almond Milk & Honey

Kuti e Madhe për Dhuratë Almond Milk & Honey

0/5
0 Mendime

Tregojini lëkurës të thatë dhe të ndjeshme pak dashuri këtë Krishtlindje me Kutinë tone të Madhe Dhuratë me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues. Fërkojeni butësisht lëkurën me eksfoliuesin tone kremoz. Merrni rrjetën e banjës që pastron trupin dhe shkumohuni me kremin ose sapunin tonë freskues të dushit. Vendosni një sasi të mjaftueshme të Gjalpit tonë të Trupit me Qumësht Bajameje, shkrin në lëkurë duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e hidratuar me hidratim 48 orë. Jepini pëllëmbëve dhe gishtave pak kujdes me kremin tonë hidratues, në madhësi xhepi. Bërë me qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, kjo kuti ushqyese me produkte është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten ose dikë të veçantë.

  • Krem dushi me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 250ml
  • Gjalp Trupi me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 200ml
  • Scrub Kremoz me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 250ml
  • Krem duarsh me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 30ml
  • Rrjetë banje e bërë me plastikë të ricikluar
Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni me xhel dushi ose sapun.
2. Fërkojeni trupin me lëvizje të butë rrethore me rrjetën e banjës. Shpëlahuni
3. Hidhni një sasi bujare të kremit hidratues të trupit.
4. Lëkura e butë mbi lagështirë ose të thatë.
5. Nuk ka nevojë të presësh, je mirë të shkosh!
6. Ndihmoni që duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara me një krem hidratues për duart.
Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kuti e Madhe për Dhuratë Almond Milk & Honey

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Kuti e Madhe për Dhuratë Almond Milk & Honey

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.