The Body Shop Kosovo

Jolly & Juicy Strawberry Big Gift

SET DHURATE

HIDRATIM 96 ORE

AROME E EMBEL

Jolly & Juicy Strawberry Big Gift

SET DHURATE

HIDRATIM 96 ORE

AROME E EMBEL

0/5
0 Mendime

Babadimri po jep dashuri dhe gëzim këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave të mëdha me luleshtrydhe të këndshme dhe të lëngshme.

Është koha për të marrë shkumë me xhelin tonë freskues dhe seriozisht të ëmbël për dush. Ndërsa flluskoni dhe pastroni, pastroni butësisht atë trup të bukur me zambakun tonë të banjës Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në zbutjen dhe pastrimin e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Kur të keni mbaruar, dilni jashtë, thajeni me peshqir dhe lyejeni atë trup me një kukull me gjalpin tonë kremoz të trupit, të certifikuar nga Shoqëria Vegane. E bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farave të luleshtrydhes dhe gjalpin shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana, ai e lë lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 96 orë.

Lëreni hidratuesin e trupit tuaj të zhytet përpara se të shtoni disa spërkatje të Body Mist, të certifikuara nga The Vegan Society. E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, ju lë të ndiheni të freskuar në çast dhe me erë të ëmbël si luleshtrydhet nga koka te këmbët.

Përfundoni me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që pëllëmbët dhe gjilpërat kanë nevojë për një ngritje të vogël.

Kjo është padyshim dhurata më e ëmbël që ata do të gjejnë nën çdo pemë këtë Krishtlindje.

  • Strawberry Shower Gel 250ml
  • Strawberry Body Butter 200ml
  • Strawberry Body Mist 100ml
  • Strawberry Hand Cream 30ml
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Jolly & Juicy Strawberry Big Gift

My Review for Jolly & Juicy Strawberry Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.