The Body Shop Kosovo

Hemp Hydration Ritual Gift Set

Hemp Hydration Ritual Gift Set

0/5
0 Mendime

Kujdesuni për lëkurën e thatë me produkte nga seria Hemp.

Vaji i butë i mëndafshtë i dushit shndërrohet në një shkumë delikate që pastron në mënyrë delikate lëkurën pa e tharë atë, duke ruajtur lagështinë e saj natyrale.

Hidratoni lëkurën me vajin e trupit të kërpit. Me 96% përbërës me origjinë natyrale, ky gjalpë trupi vegan e bën lëkurën më të butë dhe më të lëmuar, duke siguruar 96 orë hidratim.

Ndërsa flini, maska ​​ushqyese për fytyrën shuan etjen e lëkurës së thatë, duke e qetësuar dhe zbutur atë.

Të pasuruar me vajin e farës së kërpit të Tregtisë së Komunitetit, produktet hidratojnë gjatë gjithë ditës dhe mbrojnë lëkurën shumë të thatë. Seti përmban:

  • Vaj dushi Hemp 250 ml
  • Kremë trupi Hemp 200 ml
  • Maskë për fytyrën Hemp 75 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Hydration Ritual Gift Set

My Review for Hemp Hydration Ritual Gift Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.