The Body Shop Kosovo

Hemp Body Set

Hemp Body Set

0/5
0 Mendime

Kujdesuni për lëkurën shumë të thatë të trupit dhe duarve me setin Hemp. Në një qese praktike të ripërdorshme, ne kombinuam fuqinë e tre produkteve të kërpit për të siguruar efikasitet maksimal.

Filloni kujdesin tuaj me një vaj dushi me teksturë të mëndafshtë që kthehet në një shkumë të butë që pastron butësisht lëkurën e trupit pa e tharë atë. Gjithashtu e qetëson dhe e mban atë të hidratuar.

Lëkura e thatë ka nevojë për hidratim ekstrem, gjë që i jep vaji i kërpit. E pasuruar me vajin e farës së kërpit, e pasur me acide yndyrore esenciale, formula e lë lëkurën mrekullisht të butë, elastike dhe të hidratuar për 96 orë. Ai gjithashtu rigjallëron lëkurën, duke e forcuar atë me një ngarkesë të vitaminave A, C dhe E dhe acideve yndyrore esenciale Omega 3, 6 dhe 9.

Përfundoni ritualin me kremin mbrojtës të duarve me kërp. Është kremi ynë më i shitur i duarve, i cili ka dëshmuar të jetë kampion i rikuperimit dhe lëkurës më të thatë. Me një teksturë të pasur dhe aromë natyrale, ofron hidratim dhe mbrojtje intensive deri në 24 orë pas aplikimit. Përmbajtja e dyllit të bletës në formulën e tij krijon një shtresë mbrojtëse që mbron duart tuaja, pavarësisht sa herë i lani ato gjatë ditës. Zbut dhe rikthen edhe lëkurën më të thatë dhe më të konsumuar të duarve, duke e lënë atë një pamje të lëmuar dhe të shëndetshme.

Dhurata me kujdes për lëkurën e thatë nga koka tek këmbët ofrohet në një qese jute 100% natyrale. Ajo u zhvillua në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Teddy Exports në Indi. Ky program ofron vende pune dhe paga të mira për mbi 600 njerëz në komunitet.

  • Krem duarsh Hemp 100 ml
  • Gjalpë trupi Hemp 200 ml
  • Vaj dushi Hemp 250 ml
  • Qese natyrale e ripërdorshme e bërë nga jute
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Body Set

My Review for Hemp Body Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.