The Body Shop Kosovo

Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

Dhuratë festive

Për lëkurë të hidratuar

Kujdes Trio

Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

Dhuratë festive

Për lëkurë të hidratuar

Kujdes Trio

0/5
0 Mendime

Seti ynë i Gëzuar dhe i Hidratuar i Vitamines E Skincare Dhurata është perfekt për përkëdheljen dhe freskimin e lëkurës këtë Krishtlindje.

Jepini asaj lëkure të bukur një nxitje të hidratimit me Maskën tonë të letrës. Lëreni dhe lëreni lëkurën të ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e hidratuar në vetëm 15 minuta. Vazhdoni me hidratuesin tonë të lehtë dhe intensivisht freskues për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës dhe mbajtjen e lagështirës për 48 orë. Të dyja këto trajtime janë pasuruar me acid hialuronik me origjinë natyrore.

Rifreskoni dhe hidratoni në lëvizje me super-dritën tonë, Gel Mist, me absorbim të shpejtë. E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, ky spritz ftohës i jep lëkurës një hidratim 48 orësh sa herë që ju nevojitet.

Ky set dhuratash hidratues për lëkurën e bën mbushësin perfekt të çorape ose surprizën Secret Santa.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ajo gjithashtu ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Krem Vitamina E Intens Moisture 50ml
  • Vitamina E Xhel ftohës i lëkurës Mist 57ml
  • Maskë me fletë me vitaminë E 18ml
Clear

Si përdoret

  1. Hapeni maskën e letres, shpaloseni dhe aplikojeni në fytyrë.
  2. Zbutuni mbi lëkurë dhe relaksohuni.
  3. Pas 15 minutash, hiqeni dhe masazhoni lagështinë e mbetur në lëkurën tuaj.
    Përdorni 1-2 herë në javë.

Për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me vitaminë E, kombinoni me kremin tonë hidratues me vitaminë E ose kremin e natës me vitaminë E. Zbuloni përfitimet e vitaminës E.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

VITAMIN E QUENCH SHEET MASK

Aqua/Water/Eau, Alkooli Denat., Glicerinë, Propanediol, Benzil Alkool, Acid Salicilik, PPG-26-Buteth-26, Acetat Tocopheryl, Triticum Vulgare Vaj Germ/Triticum Vulgare (Grurë) Vaj i Embrionit, Vaj Argania Spinosa Kernel, Trisod Ethylenediamine Disuccinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxide natriumi, Acrylate natriumi/Natriumi Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PEG-40 Vaji i Hidrogjenizuar i Kastorit, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gumure, Gumarfine, Isohexadefade, Isoheksade , Benzil Benzoat, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Oleate, Trideceth-6, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool.

VITAMIN E SKIN COOLING GEL MIST

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Butylene Glycol, Glicerinë, Xylitylglucoside, Polysorbate 20, Anhydroxylitol, Phenoxyethanol, Xylitol, Chlorphenesin, Lactate Kalciumi, Gellan Gum, Glukozë, Parfum/Aromë Ishurme, Rubus, Iusus, Rubus Acetat, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Acid Citric, Benzoate Natriumi, Limonene, Sorbate Kaliumi, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Jonone.

My Review for Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.