The Body Shop Kosovo

Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

SET DHURATË

PËR HIDRATIMIN E LËKURËS

SKINCARE TRIO

Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

SET DHURATË

PËR HIDRATIMIN E LËKURËS

SKINCARE TRIO

0/5
0 Mendime

Seti ynë i dhuratave për kujdesin e lëkurës me vitaminë E të lumtur dhe të hidratuar është një dhuratë e ëndrrave për përkëdheljen dhe freskimin e lëkurës këtë Krishtlindje.

Pastroni atë lëkurë të bukur me larjen tonë të butë të fytyrës. Ndiqni me hidratuesin tonë të lehtë dhe freskues për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës dhe për të siguruar hidratim 48 orësh.

Rifreskohu dhe hidratohu në lëvizje me Gel Mist-in tonë super të lehtë, që absorbohet shpejt. E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, ky spritz ftohës i jep lëkurës një hidratim 48 orësh sa herë që ju nevojitet.

Kutia juaj e dhuratave është punuar me dorë nga partneri ynë i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, Get Paper Industry (GPI), me qendër në Nepal.

Ky set dhuratash hidratues për lëkurën e bën mbushësin perfekt të çorape ose surprizën Secret Santa.

  • Vitamin E Gentle Face Wash 125ml
  • Vitamin E Moisture Cream 50ml
  • Vitamin E Skin Cooling Gel Mist 57ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

My Review for Happy & Hydrated Vitamin E Skincare Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.