The Body Shop Kosovo

Flutter & Flick Eye Makeup Gift

Dhuratë Makeup-i

Dhuratë festive

Kujdes për fytyrën

Flutter & Flick Eye Makeup Gift

Dhuratë Makeup-i

Dhuratë festive

Kujdes për fytyrën

0/5
0 Mendime

Për dashnorët e grimit në jetën tuaj, trajtojini me kompletin tonë të dhuratave për grimin Flutter & Flick Eye këtë Krishtlindje.

Jepini qerpikëve një shtysë me rimelin tonë Happy Go Lash dhe fshijini nga rrënja në majë për të ndihmuar në trashjen dhe përcaktimin e qerpikëve. Ky bojë për vetulla që pëlqejnë qerpikët është bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale. Ju gjithashtu mund ta përmirësoni dramën me lapsin tonë përcaktues të syve të tymosur. Formula shumë e përzier dhe maja e dobishme e sfungjerit e bën krijimin e një grimi të pafalshëm për syrin të duket i thjeshtë.

Dhe kur të vijë koha për ta hequr, shkrini butësisht grimin me gjalpin tonë pastrues të kamomilit. E bërë me ekstrakt kamomil nga Norfolk, është i sjellshëm me lëkurën dhe heq butësisht edhe grimin më të ashpër në sekonda.

Kjo dhuratë e Krishtlindjeve është mbushja perfekte e çorape ose surpriza Secret Santa për t’u përgatitur për sezonin e festave dimërore.

Një natë e madhe jashtë nuk ka qenë kurrë më tërheqëse.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ajo gjithashtu ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Smoky Eye Definer Pencil 1.1g
  • Bojë për vetulla Happy Go Lash 9ml
  • Gjalp pastrues kamomil 20 ml
Clear

Si përdoret

1.Aplikojeni në fytyrë të thatë dhe masazhojeni në lëkurë.
2.Shpëlajeni me ujë të ngrohtë ose hiqeni me një leckë muslin të lagur për një pastrim më të plotë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Flutter & Flick Eye Makeup Gift

  • Aqua/Water/Eau, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille, Pentylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Acacia Senegal Gum, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de carnauba, Stearic Acid, Propanediol, Palmitic Acid, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Glycerin, Aminomethyl Propanol, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Galactoarabinan, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Extract/Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Citrus Grandis Peel Extract/Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Myristic Acid, Naringenin, Ascorbic Acid, Hesperidin, Citrus Reticulata Peel Extract/Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Extract, Lactic Acid, CI 77499/Iron Oxides.

  • CAMOMILE SUMPTUOUS CLEANSING BUTTER

    Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Parfum/Fragrance, Linalool, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Anthemis Nobilis Flower Oil, Citric Acid.

  • SMOKY EYE DEFINER PENCIL

    Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), Ricinus Communis Seed Oil (Emollient), Hydrogenated Coco-Glycerides (Emollient), Cera Microcristallina (Viscosity Increasing Agent), Cera Alba (Viscosity Controlling Agent), Mica (Opacifying Agent), Methyl Methacrylate Crosspolymer (Film Former), Copernicia Cerifera Cera (Stabiliser/Viscosity Modifier), Butyrospermum Parkii Butter (Skin Conditioning Agent – Emollient), Caprylyl Glycol (Skin Conditioning Agent), Sclerocarya Birrea Seed Oil (Skin Conditioning Agent – Emollient), Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate (Antioxidant), Alumina (Bulking Agent), Silica (Absorbent), Rosa Hybrid Flower Extract (Skin Conditioning Agent), BHT (Antioxidant), Citric Acid (pH Adjuster). [+/- CI 77499 (Colour), CI 77491 (Colorant), CI 77891 (Colorant), CI 77492 (Colorant), CI 42090 (Colorant)].

My Review for Flutter & Flick Eye Makeup Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.