The Body Shop Kosovo

Florals & Frost White Musk Gift Set

Florals & Frost White Musk Gift Set

0/5
0 Mendime

Kënaquni me një të dashur ose përkëdhelni veten me këtë grup luksoz produktesh për kujdesin e lëkurës.

Zhytuni në shkumën e butë të xhelit të dushit, ai pastron me delikatesë dhe freskon lëkurën. Thani lëkurën dhe aplikoni locionin hidratues të trupit për lëkurë edhe më të butë dhe më të lëmuar. Përmirësoni aromën me ujin e tualetit dhe vajin e parfumit.

Aroma White Musk është pasuruar me nota trëndafili, jasemini dhe qelibar.

Dhurata ideale për dashamirët e aromës klasike të Musk të Bardhë.

Seti përmban:

  • Ujë tualeti White Musk 60 ml
  • Xhel dushi Musk i bardhë 250 ml
  • Locion trupi Musk i bardhë 250 ml
  • Vaj parfumi White Musk roll-on 10 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Florals & Frost White Musk Gift Set

My Review for Florals & Frost White Musk Gift Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.