The Body Shop Kosovo

Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

SET DHURATE

PER LEKURE SHUME TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

SET DHURATE

PER LEKURE SHUME TE THATE

HIDRATIM 96 ORE

0/5
0 Mendime

Dhuroni kënaqësi nga koka tek këmbët për lëkurë shumë të thatë me setin tonë të dhuratave të mëdha të kokosit Creamy & Dreamy për këtë Krishtlindje.

Filloni ditën tuaj duke shkumëzuar dhe pastruar butësisht lëkurën me kremin tonë të dushit. Ndërsa pastroni, pastroni butësisht atë trup të bukur me Ramie Bath Lily. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Hidhuni jashtë, thajeni me peshqir dhe mbusheni lëkurën me një sasi të kremës sonë të gjalpit të trupit, të certifikuar nga The Vegan Society. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e kokosit të virgjër organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Samoa dhe gjalpin shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana, i jep lëkurës shumë të thatë një ndjesi më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer me lagështi 96 orë. Lëreni gjalpin e trupit tuaj të zhytet përpara se të shtoni disa spërkatje të Body Mist, të certifikuara nga Shoqëria Vegane. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, ju lë të ndiheni të freskuar në çast dhe me erë të ëmbël si kokosi nga koka te këmbët. Përfundoni me balsamin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që pëllëmbët dhe gjilpërat kanë nevojë për një ngritje të vogël.

Tani kujt nuk do t’i pëlqente të gjente këtë dhuratë të mrekullueshme të Krishtlindjes nën pemën e tyre?

  • Coconut Shower Cream 250ml
  • Coconut Body Butter 200ml
  • Coconut Body Mist 100ml
  • Coconut Hand Balm 30ml
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

My Review for Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.