The Body Shop Kosovo

Nourishing Shea Ultimate Gift

Nourishing Shea Ultimate Gift

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës dhe flokëve shumë të thatë pak kujdes serioz këtë Krishtlindje me Çantën tonë Dhuratë Nourishing Shea Ultimate. Shkumohuni me kremin tonë freskues të dushit. Fërkoni atë trup të bukur në butësi me scrub-in tonë eksfoliues. Ushqeni flokët e thatë, të prirura për t’u dëmtuar me shampon dhe balsamin tonë vërtet të butë. Fërkohuni me një sasi bujare të Gjalpit tonë të Trupit me teksturë të pasur dhe jo të yndyrshme për të lënë edhe lëkurën më të thatë të ndihet më e butë, e lëmuar dhe e ushqyer intensivisht me hidratim 72 orë. Mos harroni pëllëmbët dhe gishtat – hidratojini ato gjatë lëvizjes me kremin e duarve me madhësi xhepi. Do të ndjeni aromë shea nga koka deri te këmbët. E bërë me gjalpë shea të bërë nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë, kjo paketë e kujdesit për rivendosjen e lagështisë është dhurata përfundimtare e Krishtëlindjes për të kuruar veten ose dikë të veçantë.

  • Krem Dushi Shea 250ml
  • Pastrues Trupi Shea 250ml
  • Gjalpë Trupi Shea 200ml
  • Krem Duarsh Shea 30ml
  • Shampo Shea 250ml
  • Balsami Shea 250ml
Clear

Si përdoret

1. Merrni pak scrub trupi në pëllëmbën tuaj dhe eksfoliohuni me lëvizje të buta rrethore. Shpëlahuni
2. Shkumohuni me kremin tonë të dushit. Shpëlahuni
3. Masazhoni shampon tonë në flokë të lagur. Shpëlajeni
4. Ndiqni me balsamin tonë. Shpëlajeni edhe një herë dhe thajini me peshqir.
5. Hidratoni lëkurën e thatë me një sasi bujare të kremit hidratues të trupit tonë.
6. Çlodhuni dhe lëreni të përthithet.
7. Ndihmoni që duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara me një krem hidratues duarsh.
Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nourishing Shea Ultimate Gift

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Nourishing Shea Ultimate Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.