The Body Shop Kosovo

British Rose Deluxe Gift Set

British Rose Deluxe Gift Set

0/5
0 Mendime

Kujdesuni për lëkurën tuaj ose bëni të lumtur një të dashur me këtë përzgjedhje të produkteve British Rose.

Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit freskues të dushit. Thani lëkurën dhe aplikoni vajin kremoz të trupit. I krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e trëndafilit anglez dhe gjalpin ganez shea, vaji i trupit zbut lëkurën dhe siguron 96 orë hidratim.

Nëse jeni me nxitim, merrni kos për trupin. Mund ta aplikoni edhe në lëkurë të lagur dhe përthithet në sekonda. Të pasuruar me aromën delikate të trëndafilit britanik të zgjedhur me dorë, produktet e bëjnë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

Aplikoni kremin e duarve në lëkurën e hidratuar në çdo kohë të ditës.

Me këtë komplet ne mbështesim partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, të cilët na ndihmojnë për ta prodhuar atë.

Kutia e vajit të trupit është bërë nga plastika e ricikluar, duke përfshirë plastikën e mbledhur nga India nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga partneri ynë Plstics for Change. Falë këtij partneriteti, grumbulluesit e mbetjeve marrin një çmim të drejtë për punën e tyre dhe kushte më të mira pune.

Seti përmban:

  • Xhel dushi British Rose 250 ml
  • Jogurt trupi British Rose 200 ml
  • Gjalpë rupi i British Rose 200 ml
  • Ujë Tualeti British Rose 100 ml
  • Sfungjeri i banjës
  • Krem duarsh British Rose 30 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Deluxe Gift Set

My Review for British Rose Deluxe Gift Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.