The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ Relax Me Duo Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh

Spa of the World™ Relax Me Duo Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Merrni dikë në një arratisje të qetë këtë Krishtlindje me Spa of the World™ Relax Me Duo. Fërkoni trupin tuaj të bukur butësisht me scrub-in tonë eksfoliues. Përhapni kremin tonë të pasur të trupit – tekstur e tij e lehtë, e butë hidraton lëkurën dhe e lë atë me një aromë delikate të Kamelias Japoneze. Paketuar me përbërës të dashur për lëkurën nga e gjithë bota, kjo dyshe relaksuese është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për ju ose dikë të veçantë.

  • Skrub për Trupin me Ximenia Afrikane 350ml
  • Krem me Kamelia Japoneze 350ml

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Hidhni një sasi të mjaftueshme të scrub-it tonë të trupit.
2. Përhapeni dhe fërkojeni në lëkurë të lagur, duke bërë lëvizje të buta rrethore. Shpëlajeni
3. Merrni një moment për t’u çlodhur, tharë dhe lëreni mendjen tuaj të endet.
4. Masazhoni kremin tonë të butë të trupit për të hidratuar butësisht lëkurën.
5. Ndjehuni të rinuar.

Shikoni gamën tonë të plotë të Dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Relax Me Duo Set

SPA OF THE WORLD™ TAHITIAN TIARÉ BATH & SHOWER OIL-IN-GEL Ujë, Sulfat natriumi Laureth, glicerinë, vaj pluhur hidrogjenuar PEG-40, natrium metil Cocoyl Taurate, PEG-120 metil glukozë dioled, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, klorur natriumi, poligliceril-2 kaprati, fenoksielatonolo , Acid Citrik, Mel, Vaj Cocos Nucifera, Alkool Benzil, Polysorbate 20, Benzophenone-3, Trisodium Sulfosuccinate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Limonene, Gardenia Taitensis Flower, Hidroksid natriumi, Tocopherol, CI 171

My Review for Spa of the World™ Relax Me Duo Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.