The Body Shop Kosovo

Zingy & Zesty Satsuma Big Gift

Zingy & Zesty Satsuma Big Gift

0/5
0 Mendime

Filloni duke shkumëzuar me xhelin tonë freskues të dushit. E përkryer për duart ose trupat, sapuni ynë gjithashtu do t’ju lërë ju dhe lëkurën tuaj të ndiheni të pastër.

Pastroni butësisht atë trup të bukur me zambakun tonë të banjës Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin që ndihmojnë në zbutjen dhe pastrimin e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Thajeni trupin me peshqir dhe lyejeni lëkurën me një sasi Gjalpi Trupi kremoz dhe vegan. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial satsuma dhe gjalpë shea të punuar me dorë në Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, e lë lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me hidratim 96 orë.

Lëreni hidratuesin e trupit tuaj të zhytet përpara se të shtoni disa spërkatje të Body Mist-it tonë vegan. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, ju lë të ndiheni të freskuar menjëherë dhe të keni një erë të këndshme nga koka te këmbët.

Përfundoni me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini duart me njëra-tjetrën sa herë që kanë nevoj.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel Dushi 250ml
  • Gjalpë Trupi 200 ml
  • Mist Trupi 100ml
  • Krem Duarsh 30ml
  • Sapun 100g
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Zingy & Zesty Satsuma Big Gift

My Review for Zingy & Zesty Satsuma Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.