The Body Shop Kosovo

Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Duo Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë agrumesh

Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Duo Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë agrumesh

0/5
0 Mendime

Surprizoni dikë të veçantë me aromën tone të freskët, të agrumeve me Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Duo.
Shkumohuni me Xhelin e Dushit pastrues dhe freskues. Ushqeni lëkurën me Gjalpin tonë të Trupit me teksturë të pasur për hidratim 24 orë.

Kjo dyshe ringjallëse me fruta për kujdesin e trupit është perfekte për çdo rast.

  • Xhel dushi me Grejpfrut Rozë 60ml
  • Gjalpë Trupi me Satsuma 50ml
  • Bërë me vaj esencial satsuma

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Përdorni gishtat për të nxjerrë pak nga gjalpi jonë trupor energjik me Satsuma.
2. Përhapeni dhe masazhojeni në të gjithë gjymtyrët dhe pjesët e tjera dhe kushtojini vëmendje të veçantë bërrylave, gjunjëve dhe zonave të tjera të thata (ata do t’ju falenderojnë për këtë më vonë).
3. Jepini një minutë të përthithet në lëkurë dhe të bëjë magjinë e tij me fruta para se të visheni dhe të nisni ditën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Duo Set

Xhel dushi me Grejpfrut Rozë 60ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Klorid Natriumi Polyglyceryl-2 Caprate, Trisodium Sulfosuccinate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Mjaltë, Benzoat Natriumi , Linalool, Vaj I Farës së Grejpfrutit Rozë/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj i farës së Grejpfrutit/ Citrus Paradisi, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Citral, Denatonium Benzoat, Sulfat Natriumi, CI 14700, CI 17200.
Gjalpë Trupi me Satsuma 50ml
Ujë (Solvent / Tretës), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter (Agjent Zbutës për Lëkurën – Emolient), Glicerinë (Humektant), C12-15 Alkil Benzoate (Emolient), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Gliceril Stearat (Emulsifikues), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa Emolient), Ethylhexyl Palmitate (Agjent Zbutës për Lëkurën), Vaj Soje / Glycine Soja (Emolient/ Agjent Zbutës për Lëkurën), Limonente (Përbërës Aromatizues) Cera Alba / Dylli i Bletës (Emulsifikues / Emolient), Dimetikon (Agjent Zbutës për Lëkurën), Gjalpë Kakaoje / Theobroma Cacao (Emolient), Alkool Fenetil (Përbërës Aromatizues), Glycol Kaprilil (Agjent Zbutës për Lëkurën), Aromë (Aromë), Xanthan Gum (Modifikues i Viskozitetit), Vaj i Lëvores së Mandarinës / Citrus Reticulata (Mandarinë) (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Tokoferol (Antioksidant), Citral (Përbërës aromatizues), Hidroksid natriumi (Rregullues i pH), Linalool (Përbërës aromatizues), Geraniol (Përbërës aromatizues), Acid citrik (Rregullues i pH), CI 14700 / Kuq 4 (Ngjyra).

My Review for Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Duo Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.