The Body Shop Kosovo

Soothing, Fruity & Floral Hand Cream Trio

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh dhe frutash

Soothing, Fruity & Floral Hand Cream Trio

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh dhe frutash

0/5
0 Mendime

Trajtojini duart e zellshme me Trion tonë Qetësuese me Lule & Fruta.
Hidhni një sasi kremi hidratues për duart dhe masazhojeni në duar dhe kutikula gjatë gjithë ditës për të ndihmuar në mbajtjen e hidratimit të lëkurës dhe për të mbajtur pëllëmbët dhe gishtat të ndjehen të butë dhe të lëmuar gjatë lëvizjes. Bëni zgjedhjen tuaj nga produktet tonë me lule, kremoze dhe me fruta.

Kjo kuti dhuratë seriozisht e ëmbël për kujdesin e trupit është e përkryer për çdo rast.

  • Krem duarsh me qumësht bajamesh dhe mjaltë 30ml
  • Krem duarsh me luleshtrydhe 30ml
  • Krem duarsh me trëndafila britanikë 30ml
  • Bërë me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

Masazhojini në duar dhe kutikula.

Si përdoret

Masazhojini në duar dhe kutikula.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Soothing, Fruity & Floral Hand Cream Trio

Krem duarsh me qumësht bajamesh dhe mjaltë 30ml
Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum, Mjalt, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeriteritil, Fenoksietanol, Parfum, Kaprilil Glikol, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearil, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaji i Farave Babasu /Orbignya Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Ekstrakt i Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Alkooli Benzil, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.
Krem duarsh me luleshtrydhe 30ml
Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Parfum, Alkool Cetil, Pentaerythrityl Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Limonene, Myristyl Alkool, Alkool Stearyl, Cinnamal, Acid Citric, Karamel, CI 14700.
Krem duarsh me trëndafila britanikë 30ml
Ujë, C12-15 Alkil Benzoat, Parfum / Aromë, Betaine, Glicerinë, Polisorbat 60, Gliceril Stearat, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Hidroksid Natriumi, Benzil Salicilat, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Ekstrakt Trëndafili, Trideceth-6, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 14700 / Red 4, CI 19140 / Yellow 5.

My Review for Soothing, Fruity & Floral Hand Cream Trio

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.