The Body Shop Kosovo

Nourishing, Floral & Fruity Body Butter Trio Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh dhe frutash

Nourishing, Floral & Fruity Body Butter Trio Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh dhe frutash

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës tuaj pak përkujdesje serioze me Trio-n tone me Gjalpëra Trupi Ushqyes me Lule & Fruta.
Vendosni një sasi të gjalpit tonë trupor hidratues, duke e masazhuar në lëkurë kështu që do të ndihet më e butë, e lëmuar dhe e ushqyer intensivisht. Merrni atë aromë ngushëlluese. Bërë me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, në Gana, e lë lëkurën të ndjehet e butë dhe elastike.

Kjo kënaqësi e ëmbël e bën dhuratën e vogël perfekte për çdo rast.

  • Gjalpë trupi me trëndafila britanikë 50ml
  • Gjalpë trupi me luleshtrydhe 50ml
  • Gjalp trupi me shea 50ml

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Pas dushit, nxirrni një sasi të vogël të gjalpit tonë trupor të butë.
2. Butësisht masazhojeni atë në të gjithë trupin tuaj, duke i dhënë bërrylave, gjunjëve dhe çdo zone tjetër të thatë pak dashuri shtesë.
3. Lëreni të përthithet ndërsa merrni atë aromë të ëmbël të verës. Sapo të zhduket në lëkurën tuaj pas disa minutash të lumtura, jeni gati të visheni dhe të shkoni. Shtresoni me më shumë nga linja jonë e Trëndafilit Britanik për një aromë që zgjat gjithë ditën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nourishing, Floral & Fruity Body Butter Trio Set

Gjalpë trupi me trëndafila britanikë 50ml
Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës), Myristyl Myristate (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Panthenol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mikë (Agjent Opacifikues), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksietanol (Konservant), Karbomer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit) , Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Senzil Benzil (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Trëndafili (Agjent Zbutës i Lëkurës) , Linalool (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Benzoat Natriumi (Konservant), Sorbat Kaliumi (Konservant), CI 77891 / Dioksid Titaniumi (Ngjyrues), CI 17200 / Kuq 33 ( Ngjyrues).
Gjalpë trupi me luleshtrydhe 50ml
Aqua (Ujë) (Tretës), Butyrospermum Parkii (Gjalpë Shea) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Kakao Theobroma (Gjalpë Kakao) (Zbutës), Stearat Glicerinë (Emulsifikues), Stearate PEG-100 (Surfaktant), Alkooli Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoxyethanol (Konservant), Parfum (Aromë), Methylparaben (Konservant), Fragaria Ananassa (Shtesë Natyrore), Propylparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues Viskoziteti), Tokoferol (Antioksidant), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Fragaria Chiloensis (Vaj Farash Luleshtrydhesh) (Shtesë Natyrore), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Cinnamal (Përbërës Aromatizues) , Rosmarinus Officinalis (Shtesë Natyrale), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Karamel (Ngjyrues), CI 14700 (Ngjyrues).
Gjalp trupi me shea 50ml
Ujë, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Gjalp Kakao-je/Theobroma Cacao, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tetasodium Glutamate Diacetate, Acid Citric, Linalool, Kumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Aromë, Karamel, CI 19140 / E Verdha 5

My Review for Nourishing, Floral & Fruity Body Butter Trio Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.