The Body Shop Kosovo

Juicy Strawberry Little Gift Box

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E ëmbël

Juicy Strawberry Little Gift Box

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E ëmbël

0/5
0 Mendime

Jepini dikujt ndjesi verore gjatë gjithë Krishtlindjeve me Kutinë e Madhe për Dhuratë Juicy Strawberry.
Merrni rrjetën e banjës që eksfolion trupin dhe shkumohuni me xhel ose sapun. Hidratohuni me një sasi të mjaftueshme të Jogurtit të Trupit tonë të lehtë dhe që përthithet shpejt. Dhe mbajini pëllëmbët dhe gishtat të ndjehen të butë dhe të lëmuar me kremin hidratues për duar, në madhësi xhepi.

Bërë me vaj të farës së luleshtrydhes, të mbetura nga prodhimi i reçelit, kjo kuti e vogël ushqyese do t’ju lërë të vini erë vërtet të ëmbël. Është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për të trajtuar veten ose dikë të veçantë.

  • Xhel Dushi me Luleshtrydhe 250ml
  • Jogurt Trupi me Luleshtrydhe 200ml
  • Krem Duarsh me Luleshtrydhe 30ml
  • Sapun me Luleshtrydhe 100g
  • Rrjetë banje mini i bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Clear

Si përdoret

1. Hapni çezmën dhe hidhni një sasi xheli dushi në duart tuaja.
2. Dushi ose vaska gati – atëherë krijoni një shkumë të pasur midis duarve tuaja.
3. Fërkojeni dhe përhapeni në të gjithë trupin tuaj për të pastruar dhe freskuar lëkurën.
4. Nuhatni aromën e luleshtrydheve dhe buzëqeshni, ndërsa shpëlaheni.
5. Dëshironi më shumë argëtim me luleshtrydhe për trupin tuaj? Përhapni Jogurtin tonë hidratues të Trupit me Luleshtrydhe në lëkurë të lagur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Juicy Strawberry Little Gift Box

Xhel Dushi me Luleshtrydhe 250ml: Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat, Vaj i farës së luleshtrydhes/ Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.
Jogurt Trupi me Luleshtrydhe 200ml: Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum / Aromë, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Glicerinë Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Kapsol, Lëng Luleshtydheje/ Fragaria Vesca, Sodium Hyaluronate, Limonene, Ekstrakt i Farës së Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid Salicilik, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 14700 / Red 4, CI 19140/Yellow 5.
Krem Duarsh me Luleshtrydhe 30ml: Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Parfum, Alkool Cetil, Pentaerythrityl Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Limonene, Myristyl Alkool, Alkool Stearyl, Cinnamal, Acid Citric, Karamel, CI 14700.
Sapun me Luleshtrydhe 100g: Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Triethanolamine, Lëng Luleshtrydheje/Fragaria Vesca, Acid Etidronic, Tetrasodium EDTA, Limonene, CI 14700, CI 17200.

My Review for Juicy Strawberry Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.