The Body Shop Kosovo

Nourishing Shea Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze dhe arrore

Nourishing Shea Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze dhe arrore

0/5
0 Mendime

Jepni dhuratën e lëkurës së butë si gjalpi këto Krishtlindje me Kutinë tonë të Madhe Dhuratë Ushqyese me Shea. Bëni eksfolijim të butë me rrjetën e dushit që zbut trupin. Shkumohuni me kremin ose sapunin tonë freskues. Hidhni një sasi të mjaftueshme të gjalpit tonë të trupit ultra të pasur, jo të yndyrshëm. Shkrihet dhe ushqen intensivisht lëkurë shumë të thatë me hidratim 72 orë. Ndiqeni me disa spërkatje të mistit tonë të ëmbël, freskues të trupit. Mos harroni pëllëmbët dhe gishtat – hidratojini ato në lëvizje me kremin tonë të duarve në madhësi xhepi. Do të vini erë shea nga koka deri te këmbët. Bërë me gjalpë shea të prodhuar me dorë nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë, kjo përzgjedhje e superheronjve që rigjenerojnë hidratimin është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten ose dikë të veçantë.

  • Krem Dushi me Shea 250ml
  • Gjalpë Trupi me Shea 200ml
  • Mist Trupi me Shea 100ml
  • Krem Duarsh me Shea 30ml
  • Sapun me Shea 100g
  • Rrjetë Dushi i bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni dhe pastrohuni me xhel ose sapun.
2. Fërkojeni trupin në lëvizje të butë rrethore me rrjetën e banjës. Shpëlahuni
3. Hidhni një sasi bujare të kremit hidratues të trupit.
4. Masazhoni lëkurën. Relaksohuni dhe lëreni të përthitheni.
5. Përfundoni me një sprucim aromatik të mistit tonë të trupit.
6. Ndihmoni që duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara me kremin hidratues të duarve.
Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nourishing Shea Big Gift

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Nourishing Shea Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.