The Body Shop Kosovo

Hand-Cracked Coconut Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Kremoze

Hand-Cracked Coconut Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Kremoze

0/5
0 Mendime

Dërgojeni lëkurën në një parajsë tropikale me surprizat freskuese të paketuara brenda Kutisë tonë të madhe Hand Cracked Coconut.

Përdorni kremin e dushit pastrues dhe rrjeten e dushit që zbut trupin. Ushqeni lëkurën e thatë me Gjalpë Trupi me teksturë të pasur për hidratim 48 orë.

Hidratoni duart dhe gishtat me kremin tonë të duarve. Sprucojeni  trupin tuaj të bukur me Mistin e butë kremoz.

Kjo kuti dhuratash luksoze me fjongo është e përkryer për çdo rast.

Bërë me vaj të kokosit organik dhe të virgjër nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga Samoa.

  • Krem dushi me Kokos 250ml
  • Gjalpë për Trupin me Kokos 200ml
  • Krem Duarsh me Kokos 30ml
  • Mist Trupi me Kokos 100ml
  • Rrjetë dushi e bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Kokosi 

Ky gjalp legjendar dhe natyral kokosi vjen nga bima e Kokosit dhe shkrin në temperaturë lëkure duke e lënë lëkurën shume te bute.

Gjalp Shea nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë.

Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale dhe përhapet në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqyerje.

Vaj Kokosi Organik nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë.

Vaji i Kokosit ka hidratuar gjithmonë lëkurën dhe flokët. Vaji jonë i Kokosit vjen nga partnerët tanë në Samoa.

Clear

Si përdoret

1. Hidhni një sasi të vogël të larësit të trupit në rrjetën e dushit.
2. Vendoseni në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hand-Cracked Coconut Big Gift

Krem duarsh me Kokos:

Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Parfum, Alkool Cetil, Pentaerythrityl Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Limonene, Myristyl Alkool, Alkool Stearyl, Cinnamal, Acid Citric, Karamel, CI 14700.

Gjalp Trupi me Kokos:

Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Vaj Lule Dielli/ Helianthus Annuus (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), PEG-100 Stearat (Surfaktant), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Vaj Arre Kokosi/Cocos Nucifera (Emolient/ Zbutës Flokësh), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Kaprilil Glikol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Cera Alba / Dyllë Blete (Agjent Kontrollues I Viskozitetit), Parfum / Aromë (Aromë) , Xanthan Gum (Agjent Kontrollues I Viskozitetit), Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Benzil Benzoate (Përbërës Aromatizues), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Butilfenil Metilpropional (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues Ph), Karamel (Ngjyrues).

Krem dushi me Kokos:

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Klorur Natriumi, Acrylates Copolymer, Glicerinë, Benzil Alkooli, Lauryl Betaine, Decyl Glucoside, Parfum, Stiren / Acrylates Copolymer, Mjaltë, Hidroksid Natriumi, Coco-Glucoside, Acid Salicilik, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Disodium EDTA, Benzil Benzoate, Acid Sorbik, Kumarin, Acid Citrik, Acid Benzoik, Benzoat Denatoni.

 

My Review for Hand-Cracked Coconut Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.